Kancelaria

Niezależny doradca prawny w firmach z sektora telekomunikacyjnego i IT.

20-icon

Ponad 20 lat doświadczenia w rozwiązywaniu zagadnień prawnych firm.

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców zdobyte w wiądących firmach telekomunikacyjnych w kraju.

Specjalizuję się w kontraktach na reemisję programów telewizyjnych i usług medialnych. Jestem autorką szeregu wzorców umownych na świadczenie usług telekomunikacyjnych. W ramach obsługi prawnej przedsiębiorców wprowadzałam na rynek nowe produkty i usługi.

Zajmuję się również zagadnieniami związanymi z restrukturyzacją spółek prawa handlowego, przekształceniami, podziałami i likwidacjami. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie realizacji audytów prawnych (due diligence) spółek prawa handlowego, zarówno po stronie podmiotu sprzedającego jak i kupującego.

W latach 2006 oraz 2014 zarządzając Biurem Prawnym Multimedia Polska S.A. współuczestniczyłam w przygotowywaniu prospektów emisyjnych akcji spółki, a także w procesie ich delistingu. Pełniłam kluczową rolę w procesie sprzedaży akcji spółki na rzecz Vectra S.A. w roku 2019. W Multimedia Polska S.A. odpowiedzialna byłam także za realizację obowiązków informacyjnych na GPW.

20-icon

Katarzyna Iwanejko-Taczkowska

Copyright 2021Iwanejko-Taczkowska Legal & Advisory